Wycieczki i podręczniki. Ceny i premie jak SEN!

Czerwiec w Polskiej Szkole SEN stoi pod znakiem zasłużonych wycieczek, zielonych szkół i premii lojalnościowych. Pełen harmonogram wojaży naszych podopiecznych i ich nauczycieli znajdziecie w tym artykule. Pamiętacie jak Kajko i Kokosz wyjechali na wczasy? Jedynie sentymentalna i obowiązkowa lektura tego kultowego komiksu Janusza Christy w pełni odda czekające nas atrakcje i sensacyjne przygody. [end]Rekordowo tanie wyjazdy są zasługą Rady Rodziców SEN, która dofinansowała Zielone Szkoły kwotą 3 000 euro! A rekordowa premia lojalnościowa to już prezent, który sprawili sobie wszyscy regularnie i w terminie płacący za szkołę. Czyż może być jeszcze lepiej? Może! Już niebawem bo w dniu 29 czerwca ogłosimy konkurs, którego stawką będzie czesne , materiały, podręczniki i wycieczka w roku szkolnym 2013/2014 o wartości 1000 euro! Można?Można!1. WODNA SZKOŁA DLA KLAS 2A, 2B, 2C, 2D, 2E W DNIU 15 CZERWCA 2013 W DROGHEDAUczniowie klas drugich jadą na jednodniowy wyjazd do Parku Wodnego Funtasia w Drogheda, gdzie przewidziano:- baseny dla dzieci- wodne tory przeszkód- zjeżdżalnie i wodne karuzele- koszt 18 euro/os. W cenie autokar i bilet wstępu do Parku WodnegoWyjazd w sobotę 15.06.2013 o 10.00. Powrót o 16.00Zbiórka przed wyjazdem o 9.45 na parkingu przy szkole muzułmańskiej.Prosimy wyposażyć dzieci w jedzenie, picie oraz klapki, strój kąpielowy, ręcznik, okularki pływackie i czepek.2. ZIELONA SZKOŁA DLA KLAS: PRZEDSZKOLE, 0, 1A i 1B W DNIU 22 CZERWCA 2013 W LULLYMORE CO.KILDAREUczniowie z oddziałów przedszkole, zerówka i klas pierwszych jadą na jednodniowy wyjazd do Lullymore co. Kildare do Parku Rozrywki, gdzie dzieci będą miały moc atrakcji:- przejazd kolejką (mini-ciuchcią)- plac gier i centrum zabaw- ogrody- farma- koszt 18 euro/os. W cenie autokar i bilet wstępu do Parku Rozrywki i Edukacji Wyjazd w sobotę 22.06.2013 o 10.00. Powrót o 16.00Zbiórka przed wyjazdem o 9.45 na parkingu przy szkole muzułmańskiej.Prosimy wyposażyć dzieci w jedzenie, picie oraz odpowiednie obuwie i odzież, które uwzględnią kaprysy i zmienność irlandzkiej aury.3. ZIELONA SZKOŁA DLA KLAS 3AB, 3C, 4, 5, 6 I GIMNAZJUM W DNIACH 22-23 CZERWCA 2013 W DROGHEDA I NEWGRANGE CO. MEATHUczniowie klas starszych jadą na dwudniowy wyjazd do Dogheda i Newgrange. W programie:- wizyta w Parku Wodnym Funtasia w Drogheda (baseny, wodne tory przeszkód, zjeżdżalnie i karuzele)- spływ kajakowy- ścianka wspinaczkowa – terenowe biegi na orientacje- strzelanie z łuków- piłka nożna- dyskoteka dla młodzieży (One Direction, Justin Biber i inni)- zakwaterowanie i nocleg w Newgrange Lodge – hostelu o bardzo wysokim standardzie, lepszym niż w niejednym hotelu do wyłącznej dyspozycji naszej szkoły- koszt 58 euro/os W cenie autokar, bilety wstępu na wszystkie wyżej wymienione atrakcje oraz zakwaterowanie, nocleg i pełne wyżywienie specjalnie pod dzieci (rosołek, frytki, grill, pieczone kurczaczki, paróweczki, jajecznica i polski chlebek oraz warzywka i owocki)Wyjazd w sobotę 22.06.2013 o godzinie 9.00.Zbiórka przed wyjazdem o 8.45 na parkingu szkoły muzułmańskiej.Powrót w niedzielę 23.06. 2013 o 18.00 do szkoły muzułmańskiej.4. PREMIA! ODBIÓR PODRĘCZNIKÓW W SEKRETARIACIE!Tegoroczna premia lojalnościowa dla rodziców z naszej szkoły wynosi od 50 (bez podręczników) do 120 euro (z podręcznikami) na dziecko! Prosimy rodziców, którzy zapłacili już czesne za czerwiec i spełniają wymogi programu lojalnościowego o odbieranie w sekretariacie darmowych podręczników do klas 1, 2, 3 nauczania zintegrowanego. Darmowe książki do pozostałych klas spodziewane są w najbliższym czerwcowym transporcie.Do zobaczenia na zielonym, czerwcowym, wycieczkowym szlaku SEN!

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty