Karnawał w SEN lepszy niż w Rio!

Karnawał w pełni i stąd mamy w naszej polskiej szkole SEN w Dublinie bale dla dzieci i dla dorosłych. Wszyscy, którzy balowali na naszych parkietach w ubiegłych sezonach już wiedzą, że słynne Rio de Janeiro i Copacabana pękają z zazdrości!1. Bal przebierańców dla klas 0-2 w szkole irlandzkiej – w dniu 26 stycznia 2013 roku.W sobotę 26 stycznia w godzinach 12.00 – 14.00 impreza klas 0-2 i przedszkola. Bal będzie miłą nagrodą dla naszych najmłodszych za ciężki trud nauki, w pierwszym semestrze a zwłaszcza nagroda za testy kompetencji, które już w najbliższą sobotę. [end]Ze względu na bal prosimy za tydzień przebrać dzieci w planowane kostiumy i tak przyozdobionych przyprowadzić do szkoły. Śmieszne i najbardziej pomysłowe przebrania zostaną nagrodzone. Informacje organizacyjne:- dzieci przynoszą do szkoły śniadanie- prosimy o przygotowanie strojów nie krępujących ruchów dziecka- militarne elementy stroju: szabelki, miecze, pistolety, karabiny, maczety czy maczugi zostawiamy w domu, co pozwoli lepiej się bawić, nie skusi żeby użyć w niecnych celach i mamy też gwarancję, że broń nie zginie- w dniu balu fakultety w godzinach 14.25 – 16.00 odbędą się planowo- szkoła zapewni napoje i pączki dla naszych dzielnych balowiczów 2. Bal przebierańców dla klas 3-6 i gimnazjum na sali gimnastycznej w dniu 9 lutego 2013 roku.Informacje organizacyjne są identyczne jak wyżej, w przypadku balu klas młodszych. Oczywiście 9 lutego są tylko fakultety dla klas młodszych. 3. Bal karnawałowy na dla rodziców i nauczycieli Polskiej Szkoły SEN do białego rana! Kolacja i impreza integracyjna w sobotę 9 lutego 2013r. Data: sobota 9 luty 2013Godziny: od godz. 19.00 do ostatniej pary na parkiecie, czyli do białego rana!Miejsce: Familly Club, Park WestDublin 12Cena: 30 euro od osobyIlość miejsc: 70 W cenie 30 euro szkoła zapewnia:- salę balową do tańca i salę bankietową z miejscami siedzącymi przy stołach- zawodowego DJ-a, wodzireja z wieloletnim stażem w kraju i za granicą- kolację (szwedzki stół, 1 ciepły posiłek). Kolacja zrobiona zostanie przez www.monikascatering.com- kawę, herbatę, mleko, cukier, cytryny, lód do drinków oraz zimne napoje ( cola, sprite, soki, woda mineralna )- muzykę, największe polskie i światowe przeboje, zamówienia na konkretne piosenki będą przyjmowane w sekretariacie szkoły lub na maila do 5 lutego 2013- dekoracje, przygotowanie sali, sprzątanie i obsługę kuchniWe własnym zakresie przynosimy napoje zawierające element baśniowy i ulubione produkty spożywcze, za wyjątkiem dopalaczy i innych zakazanych prawem i obyczajem substancji.Można przynieść słodycze. Mile widziane ciasta. Impreza jest w całości finansowana z prywatnych pieniędzy rodziców i nauczycieli i skalkulowana na zero w końcowym efekcie. Wspólnie spędzone chwile – bezcenne!Liczba miejsc jest ograniczona stąd o udziale w balu zadecyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. W ubiegłym roku był komplet uczestników.

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła