Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy SEN!

W najbliższą sobotę 12 stycznia w nowym budynku szkoły irlandzkiej w godzinach 14.00 – 16.00 w przeddzień ogólnopolskiego i światowego finału WOŚP 2013, gramy w naszej szkole! Podobnie jak w zeszłym roku przygotowaliśmy moc atrakcji. Będzie pracownia fotograficzna. Kafejka zaoferuje słodkie wypieki pod kawkę i herbatkę. Księgarnia SEN zaprezentuje znakomite tytuły. Kiermasz różności to gratka dla tych, którzy tęsknią za kolorowymi jarmarkami. Dart – lotki to rozrywka dla ludzi o stalowych nerwach. Harcerze w pełnym umundurowaniu przeprowadzą szkolenie z udzielania pierwszej pomocy metodą usta – usta. Malowanie twarzy i występy taneczne dopełnią dzieła. [end]Nasi uczniowie już 5 stycznia pod okiem nieocenionej Pani Martyny Borkowskiej przygotowali wielką WOŚP – ową flagę Szkoły SEN! Te niesamowite chwile uwieczniono na pamiątkowych fotografiach, zdobiących notkę prasową, którą właśnie czytacie. Na fladze znalazła się przeszło setka odcisków dziecięcych rąk i wielkie WOŚP -owe serce. Szkolna młodzież użyła własnych, prywatnych dłoni, które bohatersko wymoczone w żywych, kolorowych farbach, ciężko było domyć. No ale czego nie robi się dla maluchów i kochanych staruszków. W tym roku cały dochód z orkiestry, w tym oczywiście i z naszej szkoły przeznaczony jest właśnie dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej dla seniorów.Kochani! W ubiegłym roku na szkolnym finale w SEN udało się zebrać 1000 euro. Wierzę, że wspólnie pobijemy ten rekord. Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły w najbliższą sobotę w godzinach 14.00 – 16.00. Bądźmy razem i pomóżmy, już 21 raz w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sie ma!

Inne ciekawe newsy

Moja Mamo, Kocham Cię

Drogie Mamy  Z okazji Waszego święta życzymy Wam dni pełnych miłości, spokoju i radości. Niech każdy uśmiech wraca do Was ze zdwojoną siłą, a dobro, które każdego dnia ofiarowujecie swoim dzieciom,

Najmłodsi uczniowie wyruszyli na wycieczkę!

Nasi najmłodsi uczniowie — od przedszkola po klasę 1 — wyruszyli dziś na wycieczkę! Pogoda dopisuje, a przed nimi dzień pełen przygód i radości. Życzymy im pięknych chwil!   FOTORELACJA

V Olimpiada Ortograficzna „Chyża Sówka”

W ubiegłą sobotę odbył się finał V Olimpiady Ortograficznej „Chyża Sówka” zorganizowany przez Polską Sobotnią Szkołę im. Wisławy Szymborskiej w Greys, pod honorowym patronatem prof. Jerzego Bralczyka oraz dr Lucyny