KIERMASZ UZYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

Uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę 16 czerwca odbędzie się kiermasz używanych podręczników. Uczniowie kl. 4-6 i gimnazjum będą mogli odsprzedać część swoich podręczników kolegom z młodszych klas.[end]Oto tytuły, które będzie można sprzedać:kl. 4  Matematyka 2001. Podręcznik kl. 4kl. 5 Matematyka 2001. Podręcznik kl. 5 Historia wokół nas. Podręczniki kl. 5Kl. 6 Matematyka 2001. Podręcznik kl. 6 Historia wokół nas. Podręcznik kl.6 Przyrodo witaj! Podręcznik kl. 5Podpisane podręczniki (nazwisko i klasa) należy przynieść do holu szkoły irlandzkiej ok. godz. 14:00 lub zostawić wcześniej w sekretariacie szkoły. Wszystkie podręczniki będą sprzedawane z 50% zniżką. Kiermasz poprowadzą pracownicy szkoły. Rozliczenie i ewentualny zwrot niesprzedanych podręczników po godz. 16:00.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kiermaszu. Szczególnie osoby, które nie zostały objęte programem lojalnościowym i 50% rabatem na zakup nowych podręczników.Do zobaczenia w sobotę!