Parada Świętego Patryka w Dublinie.

Kochani!Mamy zaszczyt powiadomić Was o niezwykłym wydarzeniu medialnym, które odbędzie się w Dublinie w dzień Świętego Patryka w najbliższą sobotę (17.03.2012). Wieloletnie starania spowodowały, że po raz pierwszy w historii polskie dzieci i ich rodzice wezmą udział w najbardziej prestiżowej paradzie z okazji Świętego Patryka. [end]Nasza kochana Polska Szkoła SEN w Dublinie otrzymała ogromne wyróżnienie i będzie aktywnie uczestniczyć w tegorocznej paradzie w stolicy Irlandii. Jesteśmy pierwszą polonijną szkołą, która bierze udział w transmitowanej na cały Świat imprezie! Jest to historyczny moment i powód do wielkiej dumy dla nas – Polaków mieszkających w Irlandii. W sobotę 17 marca 2012 w Dublinie wystąpimy w charakterze uczestników, jako aktorzy i tancerze. Mamy nadzieję, że zainteresuje Was tak ważne dla Polonii wydarzenie, tym bardziej, że doroczna Parada Świętego Patryka w Dublinie, która odbywa się z okazji narodowego irlandzkiego święta, przyciąga zainteresowanie mediów na całym świecie. W tym roku w dniu 17 marca wraz z Dublinem będą świętować miasta partnerskie: Sydney, Nowy York, Paryż. Zazielenią się wieża Eiffla oraz wodospad Niagara.Nie pozostańmy obojętni i chodźmy tłumnie kibicować naszym pupilom! Spotkajmy się w sobotę 17 marca na rogu Parnell Street i OConnel Street. Zbiórka od 10.00 do 12.00. Nie zapomnijcie biało-czerwonych flag, koszulek, szalików i kapeluszy w narodowych barwach!Do zobaczenia na paradzie!W galerii znajdziecie kilka zdjęć upamiętniających przygotowania naszych uczniów do tegorocznej parady. Są to fotografie z niedzielnej próby generalnej z 11 marca 2012.

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła