Zwycięzcy konkursu Pingwin 2011.

W sobotę 3 grudnia 2011 roku w szkole SEN odbył się konkurs edukacyjny Pingwin, skierowany do uczniówklas 4 – 6 szkół podstawowych. W Polsce w edycji 2011 wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów.Byliśmy jedyną szkoła polonijną za granicą, której uczniowie spróbowali swoich sił w różnych konkursach przedmiotowych. 13 uczestników napisało testy z języka polskiego, historii, przyrody, matematyki oraz języka angielskiego.[end]Przyznano następujące nagrody:Przyroda: Paweł Zieliński kl. 5aJęzyk polski: Alicja Prażuch kl. 5aJęzyk angielski poziom 2: Salim Yahuza kl. 4bJęzyk angielski poziom 3: Paulina Panfil kl. 6Historia: Tomasz Warnert kl. 4bHistoria: Alan Tajkowski kl. 5aMatematyka: Szymon Piętka kl. 4aNagrody zostaną wręczone na balu karnawałowym.Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!! Jesteśmy bardzo dumni z Waszych wysokich wyników!!!

Karol Koszorz – nasz poeta

Chwalimy się naszym niezwykle utalentowanym uczniem, szkolnym poetą i człowiekiem Renesansu – Karolem Koszorzem! Wywiad z nim ukazał się w Magazyn MIR, a przeprowadziła go Magdalena Marciak, nasza polonistka. Polecamy

Mikołajki

Mikołaj zawitał i do naszej szkoły! I jak to Mikołaj, nie przybył z pustymi rękoma, o nie, lecz z workami pełnymi prezentów dla naszych małych i dużych uczniów. Każdy kto