Zwycięzcy konkursu Pingwin 2011.

W sobotę 3 grudnia 2011 roku w szkole SEN odbył się konkurs edukacyjny Pingwin, skierowany do uczniówklas 4 – 6 szkół podstawowych. W Polsce w edycji 2011 wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów.Byliśmy jedyną szkoła polonijną za granicą, której uczniowie spróbowali swoich sił w różnych konkursach przedmiotowych. 13 uczestników napisało testy z języka polskiego, historii, przyrody, matematyki oraz języka angielskiego.[end]Przyznano następujące nagrody:Przyroda: Paweł Zieliński kl. 5aJęzyk polski: Alicja Prażuch kl. 5aJęzyk angielski poziom 2: Salim Yahuza kl. 4bJęzyk angielski poziom 3: Paulina Panfil kl. 6Historia: Tomasz Warnert kl. 4bHistoria: Alan Tajkowski kl. 5aMatematyka: Szymon Piętka kl. 4aNagrody zostaną wręczone na balu karnawałowym.Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!! Jesteśmy bardzo dumni z Waszych wysokich wyników!!!

Robert Moskwa w naszej szkole

Warsztaty aktorskie z Robertem Moskwą? Czemu nie! W naszej szkole wszystko jest możliwe Pan Robert, znany m.in. z seriali „M jak Miłość” czy „Ojciec Mateusz”, odwiedził nas w ubiegłą sobotę,

Rosną gwiazdy dziennikarstwa

Nasi uczniowie wyrastają na gwiazdy dziennikarstwa! Publikacje naszych aspirujących felietonistów ukazują sią regularnie w Nasza Gazeta w Irlandii i Magazyn MIR W najnowszym numerze Magazynu MIR ukazał się reportaż Iny