Pasowanie uczniów SEN i Dzień Nauczyciela!

Drodzy Rodzice,Mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość pasowania uczniów szkoły SEN połączony z obchodami Dnia Nauczyciela w najbliższą sobotę 15 października o godzinie 13.20 na sali gimnastycznej. Wjazd od ulicy Navan Road. Na uroczystości nastąpi oficjalne, uroczyste przyjęcie wszystkich uczniów w poczet szkoły. [end]Wystawione zostaną dwa przedstawienia: „Goście” i „Rybka” przygotowane przez zespół teatralny”Scena SEN”, przy akompaniamencie naszej Pani od muzyki. Po uroczystości około godziny 14.00 zapraszamy rodziców i dzieci do klas na kawę lub herbatę i wspólne spotkanie z wychowawcami. W dniu 15 października fakultety rozpoczynają się o godzinie 15.00. Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszam w imieniu Zespołu Nauczycieli SEN. Do zobaczenia!

Praca domowa klasa 3A

Zaczynamy prezentacje swoich książek.W najbliższą sobotę prezentacje przedstawiają: -Emilka -Ola -Alex W najbliższą sobotę, zostaną rozdane sekretne prezenty, odwiedzi nas również Św. Mikołaj. Tego dnia możemy poczuć już magię zbliżających

Wizyta w Pałacu Prezydenta Irlandii

W minioną sobotę klasa 3e dzięki inicjatywie Pani Ani z Garda Síochána, miała okazję zobaczyć Pałac Prezydenta Irlandii. Posiadłość mieści się w Phoneix Parku. W pałacu znajduje się 95 pokoi.

Finał konkursu „Lokomotywa”

Finał konkursu recytatorskiego „Lokomotywa”. Brawo finaliści! Z całego serca gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły! To była wyjątkowa i rodzinna niedziela, pełna żywiołowych emocji, gorących wzruszeń, a