Pasowanie uczniów SEN i Dzień Nauczyciela!

Drodzy Rodzice,Mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość pasowania uczniów szkoły SEN połączony z obchodami Dnia Nauczyciela w najbliższą sobotę 15 października o godzinie 13.20 na sali gimnastycznej. Wjazd od ulicy Navan Road. Na uroczystości nastąpi oficjalne, uroczyste przyjęcie wszystkich uczniów w poczet szkoły. [end]Wystawione zostaną dwa przedstawienia: „Goście” i „Rybka” przygotowane przez zespół teatralny”Scena SEN”, przy akompaniamencie naszej Pani od muzyki. Po uroczystości około godziny 14.00 zapraszamy rodziców i dzieci do klas na kawę lub herbatę i wspólne spotkanie z wychowawcami. W dniu 15 października fakultety rozpoczynają się o godzinie 15.00. Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszam w imieniu Zespołu Nauczycieli SEN. Do zobaczenia!

Wycieczka do Delphi Adventure Centre

Wspinaczka, zjeżdżanie na linie, budowanie tratwy, kajaki, kąpiele błotne, wieczorny spacer po lesie to tylko kilka z atrakcji, z których korzystali nasi uczniowie ubiegłej soboty podczas wycieczki do Delphi Adventure

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła