Pasowanie uczniów SEN i Dzień Nauczyciela!

Drodzy Rodzice,Mamy wielki zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość pasowania uczniów szkoły SEN połączony z obchodami Dnia Nauczyciela w najbliższą sobotę 15 października o godzinie 13.20 na sali gimnastycznej. Wjazd od ulicy Navan Road. Na uroczystości nastąpi oficjalne, uroczyste przyjęcie wszystkich uczniów w poczet szkoły. [end]Wystawione zostaną dwa przedstawienia: „Goście” i „Rybka” przygotowane przez zespół teatralny”Scena SEN”, przy akompaniamencie naszej Pani od muzyki. Po uroczystości około godziny 14.00 zapraszamy rodziców i dzieci do klas na kawę lub herbatę i wspólne spotkanie z wychowawcami. W dniu 15 października fakultety rozpoczynają się o godzinie 15.00. Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszam w imieniu Zespołu Nauczycieli SEN. Do zobaczenia!

Wieczór autorski Karola Koszorza

W imieniu swoim i POSK Dublin serdecznie zapraszamy na Wieczór Autorski naszego niezwykle utalentowanego ucznia Karol Koszorz – strona autorska, podczas którego będziemy rozczytywać się w wierszach pochodzących z jego

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, z tej okazji w ubiegłą sobotę nauczyciele języka polskiego przygotowali specjalne lekcje, na których . Skąd wziął się Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego? „Choć taka