Akademia Rodziców. Warsztaty fotograficzne i artystyczne.

Rada Rodziców Szkoły SEN serdecznie zaprasza do uczestnictwa w zajęciach skierowanych do rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoly.Tak jak w poprzednim i w tym roku mamy mnóstwo pomysłów i planów oraz dużo interesujących propozycji dla Państwa.Dlatego zachecamy bardzo gorąco do aktywnego uczestnictwa w zajęciach wszystkich rodziców, babcie, dziadków, ciocie a nawet wujków Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa wiele atrakcyjnych i interesujących zajęć. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.[end]WARSZTATY FOTOGRAFICZNEWszystkich miłośników fotografii zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla dorosłych. Warsztaty poprowadzi dwóch doświadczonych fotografów: Grzegorz Berdechowski i Rafał Ząbroń, którzy mają bogaty dorobek twórczy oraz szeroką wiedzę teoretyczna oraz łatwość i chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami. W trakcie zajęć odbywających się co drugą sobotę poruszane będą zagadnienia teoretyczne, począwszy od ABC fotografii, jak również bardziej praktyczne, m.in. praca w plenerze, studiu, z modelem czy wreszcie obróbka w Photoshopie. Oprócz wykładów, będziemy wyruszać w plener i praktykować to, czego nauczymy się pod kierunkiem naszych nauczycieli. Na koniec mamy w planach zorganizowanie wystawy naszych najlepszych prac.Zaczynamy już 1 października o godzinie 13. Szczegółowych informacji nt. warsztatów udziela pani Joanna Konstantynowicz pod numerem telefonu 0870528940.Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na maila: rada.rodzicowsen@gmail.com bądź w sekretariacie szkoły.WARSZTATY TWÓRCZEJeśli lubisz tworzyć coś własnymi rękami, masz wyobraźnię i tworzenie sprawia Ci przyjemność to zapewne zainteresują Ciebie warsztaty artystyczne. W programie zajęć m.in. cardmaking, scrapbooking, malowanie na szkle. Zajęcia skierowane są głównie dla pań ale obecność panów nie jest wykluczona Osoby zainteresowane warsztatami twórczymi proszone są o zgłoszenie swojego udziału na maila: rada.rodzicowsen@gmail.com albo w sekretariacie szkoly. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 8 października. Szczegółowych informacji nt. warsztatów twórczych udziela pani Joanna Konstantynowicz 0870528940.PYSZNE WĘDLINKIW każdą sobotę pomiędzy godziną 14 a 16 na terenie parkingu szkolnego sprzedaje wędliny pan Andrzej Kobylarz. Pan Andrzej był jednym z naszych sponsorów podczas szkolnego pikniku i spartakiady szkół polonijnych a jego wyroby są znane wielu naszym rodzicom. Pyszne, ekologiczne, całkowicie naturalne i prawdziwie polskie zaspokoją gusta i podniebienie nawet najbardziej wybrednego smakosza. Tych, którzy nie próbowali jeszcze szyneczki, kiełbaski czy pasztetu „Kobylarz” zapraszamy do degustacji i zakupu. Pana Andrzeja wypatrujmy na parkingu szkolnym w oznakowanym vanie-chłodni.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty