REKRUTACJA! ZDOBĄDŹ WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ORAZ MATURĘ!

Uwaga! Rozpoczynamy rekrutację dla osób, które chcą przygotować się do matury lub zdobyć srednie wykształcenie w systemie eksternistycznym.Jak zapisać się do naszej szkoły-poszczególne kroki:1. Zapoznaj się z poniższą informacją na temat kursów.2. Jeżeli masz jakies pytania, poszukaj odpowiedzi w sekcji: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej, aby zarezerwować miejsce w szkole. Odeslij go na adres e- mail podany w formularzu.
Pobierz formularz zgłoszeniowy[end]4. Przyjdź na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w drugą sobotę wrzesnia (10.09.2011) o godzinie 9.30 w siedzibie naszej szkoły. Na spotkaniu tym omówione zostaną wszelkie sprawy organizacyjne.Jeżeli nadal masz jakies pytania lub nie masz możliwosci dokonać zgłoszenia drogą elektroniczną, skontaktuj się z nami.KONTAKT:Klaudia Kałążna, tel. 086 666 07 08, e-mail: kalazna@gmail.comlubTomasz Bastkowski, tel. 087 95 25 462, email: tbastkowski@gmail.comLO W SYSTEMIE EKSTERNISTYCZNYMZajęcia będą odbywać się co tydzień, przez cztery semestry szkolne. Będą prowadzone w formie kursów dla dorosłych, którzy chcieliby zaliczyć materiał z zakresu LO w formie egzaminów eksternistycznych. Jest to obecnie najwygodniejsza i najszybsza metoda zdobycia wykształcenia sredniego dla osób, które przebywają za granicą i nie mają możliwosci przygotować się do takich egzaminów we własnym zakresie. Słuchacze zostaną przygotowani przez szkołę SEN w zakresie jedenastu przedmiotów obowiązujących w programie polskiego zaocznego LO: j. polski, j. angielski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczosci, technologia informacyjna. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Dublinie, ale należy tutaj podkreslić, że egzaminy z poszczególnych przedmiotów należy zdać w Polsce w OKE (Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej). Szkoła SEN zadba oczywiscie o wszelkie formalnosci z tym związane, tak aby słuchacze byli nie tylko jak najlepiej przygotowani, ale również, aby uniknęli wszelkich formalnosci związanych z potrzebną dokumentacją. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest to, że uczniowie będą mogli przyswajać sobie wiedzę we własnym tempie i sami decydować kiedy i ile przedmiotów zaliczą. Mają na to dwa lata, a podchodzić do egzaminów mogą w czterech sesjach, czyli dwa razy do roku (w październiku oraz w lutym). Można też zdać wszystko naraz w ciągu jednorazowej wizyty w kraju.Po zdaniu wszystkich egzaminów z zakresu LO, czyli po zrealizowaniu dwuletniego programu Szkoły SEN, uczniowie otrzymują swiadectwo ukończenia szkoły sredniej i mogą przystąpić do matury. MATURASzkoła SEN pomoże również osobom, które posiadają wykształcenie srednie. Od wrzesnia ruszają kursy przygotowujące do matury, z podstawowych trzech przedmiotów: j. polski, matematyka i j. obcy. Szkoła organizuje również kursy z innych przedmiotów dodatkowych, w zależnosci od zainteresowania. Szkoła SEN zapewni swoim słuchaczom wykwalifikowaną kadrę, z wieloletnim doswiadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych, jak również bogaty program zajęć, który w pełni przygotuje słuchaczy do egzaminów z zakresu LO lub matury.

Inauguracja warsztatów druku 3D

W najbliższą sobotę uczniowie klas starszych będą mieli niebywałą okazję wzięcia udziału w pokazie drukarek i druku 3D. Pokaz, który będzie inauguracją warsztatów z drukowania i projektowania 3D, będzie otwarty