REKRUTACJA! ZDOBĄDŹ WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ORAZ MATURĘ!

Uwaga! Rozpoczynamy rekrutację dla osób, które chcą przygotować się do matury lub zdobyć srednie wykształcenie w systemie eksternistycznym.Jak zapisać się do naszej szkoły-poszczególne kroki:1. Zapoznaj się z poniższą informacją na temat kursów.2. Jeżeli masz jakies pytania, poszukaj odpowiedzi w sekcji: NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej, aby zarezerwować miejsce w szkole. Odeslij go na adres e- mail podany w formularzu.
Pobierz formularz zgłoszeniowy[end]4. Przyjdź na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w drugą sobotę wrzesnia (10.09.2011) o godzinie 9.30 w siedzibie naszej szkoły. Na spotkaniu tym omówione zostaną wszelkie sprawy organizacyjne.Jeżeli nadal masz jakies pytania lub nie masz możliwosci dokonać zgłoszenia drogą elektroniczną, skontaktuj się z nami.KONTAKT:Klaudia Kałążna, tel. 086 666 07 08, e-mail: kalazna@gmail.comlubTomasz Bastkowski, tel. 087 95 25 462, email: tbastkowski@gmail.comLO W SYSTEMIE EKSTERNISTYCZNYMZajęcia będą odbywać się co tydzień, przez cztery semestry szkolne. Będą prowadzone w formie kursów dla dorosłych, którzy chcieliby zaliczyć materiał z zakresu LO w formie egzaminów eksternistycznych. Jest to obecnie najwygodniejsza i najszybsza metoda zdobycia wykształcenia sredniego dla osób, które przebywają za granicą i nie mają możliwosci przygotować się do takich egzaminów we własnym zakresie. Słuchacze zostaną przygotowani przez szkołę SEN w zakresie jedenastu przedmiotów obowiązujących w programie polskiego zaocznego LO: j. polski, j. angielski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczosci, technologia informacyjna. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Dublinie, ale należy tutaj podkreslić, że egzaminy z poszczególnych przedmiotów należy zdać w Polsce w OKE (Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej). Szkoła SEN zadba oczywiscie o wszelkie formalnosci z tym związane, tak aby słuchacze byli nie tylko jak najlepiej przygotowani, ale również, aby uniknęli wszelkich formalnosci związanych z potrzebną dokumentacją. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest to, że uczniowie będą mogli przyswajać sobie wiedzę we własnym tempie i sami decydować kiedy i ile przedmiotów zaliczą. Mają na to dwa lata, a podchodzić do egzaminów mogą w czterech sesjach, czyli dwa razy do roku (w październiku oraz w lutym). Można też zdać wszystko naraz w ciągu jednorazowej wizyty w kraju.Po zdaniu wszystkich egzaminów z zakresu LO, czyli po zrealizowaniu dwuletniego programu Szkoły SEN, uczniowie otrzymują swiadectwo ukończenia szkoły sredniej i mogą przystąpić do matury. MATURASzkoła SEN pomoże również osobom, które posiadają wykształcenie srednie. Od wrzesnia ruszają kursy przygotowujące do matury, z podstawowych trzech przedmiotów: j. polski, matematyka i j. obcy. Szkoła organizuje również kursy z innych przedmiotów dodatkowych, w zależnosci od zainteresowania. Szkoła SEN zapewni swoim słuchaczom wykwalifikowaną kadrę, z wieloletnim doswiadczeniem w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych, jak również bogaty program zajęć, który w pełni przygotuje słuchaczy do egzaminów z zakresu LO lub matury.

Dzień Dziecka 2024

Turniej klasowy, turniej rodzinny, dmuchańce, lody, wata cukrowa, grill, dyskoteka, gry i zabawy, piękne irlandzkie słońce, a to wszystko specjalnie dla naszych uczniów w Dzień Dziecka! Tego dnia cała szkoła

Projekty na lekcjach języka polskiego

Istotną cechą metody projektów jest samodzielna praca uczniów, często nad zagadnieniami, które sami wybrali. Daje to szansę na rozbudzenie ich osobistego zaangażowania i zainteresowania tematem, którym się zajmują. Przedstawiamy projekty uczniów