Festyn Rodzinny 12 czerwca 2010

KOLOROWE JARMARKI, BIAłE JEżE, WYBUCHAJACE WULKANY… Nie wierzysz? Przyjdź na Festyn do Szkoły SEN!

Szkoła Polonijna działająca przy Stowarzyszeniu Edukacyjnym SEN organizuje w sobotę 12 czerwca kolejną imprezę integracyjną połączoną z Dniem Otwartym.Start o godzinie 12.00.
Tym razem głos oddany zostanie uczniom, którzy przed szeroką publicznoscią złożoną z Rodziców, Przyjaciół Szkoły oraz przedstawicieli Ambasady i Konsulatu w Dublinie zaprezentują swoje nieskrywane talenty w wielu dziedzinach.
[end]Festyn uswietnią zatem popisy wokalne w ramach konkursu „Szansa na sukces”, pokazy układów tanecznych grupy tańca nowoczesnego oraz występ szkolnego teatru.Młodzi artysci przygotują wystawę swoich prac plastycznych. Być może prace zostaną wystawione na licytację gdyż podczas festynu prowadzona będzie także akcja charytatywna, dochód z której zostanie przekazany polskim powodzianom.Zapaleni sportowcy długo trenowali przed meczem, którzy rozegrają na szkolnym boisku. Rodzice zmierzą się z nauczycielami a na koniec turnieju wyłoniony zostanie najlepszy strzelec, egzekutor rzutów karnych.
Konkursy, plenery artystyczne, wystawy fotograficzne oto niektóre atrakcje tegorocznego festynu Szkoły SEN.Na przygotowanych stoiskach edukacyjnych będzie można m.in. porozmawiać z nauczycielami, szkolnym logopedą oraz panią psycholog.
Tylko u nas na stoisku przyrodniczym białe jeże afrykańskie i wybuchające wulkany!
Na przybyłych czekają również stoisko medyczne oraz mini -salon kosmetyczny.
Uczniowie zaproszą gosci na spacer po szkole, w której spędzają na nauce i zabawie sobotnie popołudnia. Będzie można obejrzeć sale lekcyjne, szkolną bibliotekę oraz unikatową pracownię artystyczną.
Organizatorzy festynu zapewniają bezpłatny dostęp do punktów gastronomicznych, które serwować będą dania z grilla, ciasta oraz napoje.
Całosć imprezy uswietni polska muzyka, znakomita rodzinna atmosfera oraz sprzyjająca w ostatnim czasie irlandzka pogoda.

Serdecznie zapraszamy!
Polska Szkoła SEN w Dublinie