Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin                        
Nauka
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
»  więcej
Sport
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
»  więcej
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
»  więcej
Kultura
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
»  więcej
Szusowanie w Zieleńcu!  07 styczeń 2019 (13:04)
Szusowanie w Zieleńcu!

Szusowanie w Zieleńcu!


Ślemy gorące pozdrowienia z zasypanego śniegiem Zieleńca i przekazujemy wspaniałą nowinę - wszyscy jeździmy na nartach! Nie było łatwo, ale pokonaliśmy chłód i ból mięśni. Opanowaliśmy zakładanie butów, nart oraz hamowanie, by w końcu szusować po białych nartostradach. Przećwiczyliśmy jazdę pługiem, miłośnicy prędkości pędzą czasem na tak zwaną "krechę", ale ćwiczymy też pilnie skręty, są już tacy, co zjeżdżają równolegle! Do pozdrowień dołączamy zdjęcia z pierwszego, historycznego Zimowiska Szkoły SEN.
czytaj więcej

Wigilia szkolna 2018  23 grudzień 2018 (12:14)
Wigilia szkolna 2018

Wigilia szkolna 2018


Święta Bożego Narodzenia jeszcze przed nami, a za nami tegoroczna szkolna Wigilia. Przygotowania trwały od kilu tygodni, pieczenie, gotowanie, próby do spektaklu i koncertu kolęd. Efekty tych przygotowań mogliśmy podziwiać dzisiaj na sali gimnastycznej. Wszystko wyglądało niezwykle odświętnie, magicznie i urzekająco.
czytaj więcej

Zapraszamy na szkolną Wigilię 2018  19 grudzień 2018 (15:13)
Zapraszamy na szkolną Wigilię 2018

Zapraszamy na szkolną Wigilię 2018


SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół na uroczystą Wigilię i Przedstawienie na Boże Narodzenie 2018 w Polskiej Szkole SEN.
"Wigilia Szkolna" przed Bożym Narodzeniem, odbędzie się już w najbliższą sobotę 22 grudnia 2018 o godzinie 14.30 na sali gimnastycznej - wjazd od Navan Road.
czytaj więcej

WOŚP 2019  17 grudzień 2018 (21:25)
WOŚP 2019

WOŚP 2019


Ho ho to się porobiło jeszcze Wigilia przed nami, a my już zapraszamy Was na kolejne świętowanie, a dokładnie granie z Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak co roku moc emocji, atrakcji i co najważniejsze szczytny cel - zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Tegoroczna gwiazda to Maciej Orłoś! Zapiszcie w kalendarzach 12 stycznia 2019 SOBOTA Polska Szkoła SEN!
czytaj więcej

Święta tuż, tuż...  10 grudzień 2018 (22:31)
Święta tuż, tuż...

Święta tuż, tuż...


W naszej szkole na pewno na nudę narzekać nie możemy, o nie! Ubiegła sobota była tego doskonałym przykładem. Odwiedził nas Mikołaj, zwany świętym, ku wielkiej uciesze wszystkich dzieci, tych dużych i tych mniejszych. Piekliśmy pierniki, które zjadać będziemy już za dwa tygodnie podczas wspólnej Wigilii.
czytaj więcej

Kiermasz Świąteczny  01 grudzień 2018 (13:48)
Kiermasz Świąteczny

Kiermasz Świąteczny


...Kiedy pierwszy raz czytam dobrą książkę, doświadczam uczucia, jakbym zyskał nowego przyjaciela... Johan Wolfgang Goethe
Wszystkich szukających idealnego prezentu pod choinkę serdecznie zapraszamy do zakupów podczas naszego corocznego KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO, który rozpocznie się już 8 grudnia. W ofercie baśnie i bajki polskie, książeczki z serii "Czytam sobie", beletrystyka dla nastolatków oraz tytuły polecane dla dzieci uczących się czytania metodą krakowską. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie lub dla najbliższych na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.
czytaj więcej


Strony: 1 2 3 4 ... 72
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Nadchodzące wydarzenia

14.02.2019

Najnowsze video szkoły SEN

.