Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
"Wspólna Ławka" w Płońsku  04 kwiecień 2019 (14:55)
"Wspólna Ławka" w Płońsku

Sezon na wycieczki uważamy za otwarty! Podczas gdy część naszej młodzieży przebywa w Wielkopolsce, kolejna grupa nawiedza właśnie Mazowsze a dokładnie Płońsk. Wyjazd ten jest rewizytą w związku z projektem "Wspólna ławka", w którym biorą udział Polska Szkoła IDEA z Athlone, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku oraz nasza.

Pierwszego dnia pobytu w płońskiej szkole uczniowie SP3 przywitali nas bardzo serdecznie. Mieliśmy krótką lekcję historii o tym, czym jest jest niepodległość. Następnie obejrzeliśmy krótki występ artystyczny przygotowany przez uczniów tej szkoły, po występach integrowaliśmy się podczas super zajęć, po których wręczono okolicznościowe upominki.
Drugi dzień rozpoczęliśmy warsztatami poprowadzonymi przez instruktora Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze.

Później obejrzeliśmy widowisko "Magiczna Podróż - Piękna Nasza Polska Cała", w którym aktorzy i tancerze Zespołu Mazowsze pokazali nam tańce ludowe wszystkich regionów Polski. Później udaliśmy się do Kampinowskiego Parku Narodowego, gdzie nasza przewodniczka Pani Kasia przekazała nam wiele ciekawych informacji.
Kolejnym miejscem były Palmiry, gdzie oddaliśmy hołd ludziom pomordowanym przez Nazistowskie Niemcy.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN