Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Gramy z WOŚP!!!  15 styczeń 2019 (12:12)
Gramy z WOŚP!!!

Tegoroczny Piknik Rodzinny w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłaszamy wielkim sukcesem!!!
Dopisali goście, sponsorzy, wolontariusze, atrakcje, uśmiechy, darowizny a przede wszystkim Wasze WIELKIE serca.
DZIĘKUJEMY!!!

Ale, ale od początku i po kolei.
Po pierwsze niezawodnym i wspaniałym VIPEM okazał się być #MaciejOrłoś, który towarzyszył nam przez cały czas trwania pikniku. Dzielnie robił sobie zdjęcia za wrzut do puszki. Szeroki uśmiech i dobry humor towarzyszył mu cały czas. Po prostu pozował #bezfocha, podobnie jak nasze dzisiejsze granie dla dzieciaków.
Poza pozowaniem prowadził dzielnie licytację, a było co licytować! Książki z autografem naszego gościa /które zostały zlicytowane za rekordową sumę 250 EURO/, rejs po zatoce dublińskiej, rękawice Radosława Majdana, torty wykonane przez Kate Cake /Kasia Piaskowska/ i Edytę Muchę /EM Baking/, portret Jerzego Kryszaka i długo by jeszcze wymieniać wymieniać.

Poza sceną również się działo, o tak, działo się dużżżżo. Szczególnie przed salą gimnastyczną, przed którą z wielkim rykiem silników zajechali motocykliści z grupy Island Riders. Co to był za widok! I jaki huk! Jakie motory! A jak ktoś już napatrzył się na motory i zmarzł mógł zaopatrzyć się w pyszną kawą, herbatę bądź gorącą czekoladę w pięknym pastelowym wozie firmy The Flowey`s Cup`n`cakes.
Przed salą można było także nabyć watę cukrową, postrzelać z rakiety. Chętnych pomimo chłodu nie brakowało.

Do ciasta - pyszna kawa kawa dzięki firmie Meastelo, a którą serwował nam współzałożyciel firmy Pan Patrycjusz Sępoliński. Hot dogi, gofry i naleśniki dzięki firmie Zuzia Celbridge. Przepyszny żurek mieliśmy dzięki Monika`s Catering. Prawdziwe polskie pączki można było zjeść dzięki piekarniom Breadski Brothers i Tradycyjna Polska Piekarnia Polish Bakery.
Byli Polscy Żeglarze w Irlandii, którzy jak co roku uczyli wszystkich chętnych tajników żeglowania i sztuczek żeglarskich.
Nie zabrakło oczywiście głównego sponsora WOŚP DUBLIN Marcina Szulc @MarcinSzulcSolicitor, który cały czas czuwał osobiście nad przebiegiem dzisiejszego pikniku oraz bardzo aktywnie brał udział w licytacjach ;)
Towarzyszyli nam jak zwykle Finance First, rozdając balony i fanty na licytację.

Super atrakcją okazało się stoisko spadochroniarzy z The Irish Parachute Club /Skydive IPC/. Dzieciaki były dosłownie wniebowzięte mogąc doświadczyć wirtualnego skoku ze spadochronu! Co za przygoda.
Oczywiście był sklepik z WOŚP-owymi gadżetami, kącik malucha z malowaniem twarzy, wspaniałe sanie z reniferami.
Nad dokumentacją foto - video czuwali @bartphotographic @imagerybyjoannaprusak

A na koniec? A na koniec Pan Maciej Orłoś odjechał z wielkim hukiem ... silników motocyklistów. Prawdziwe WOŚP-owe zakończenie pikniku!
Ahh i dziękujemy Marzenie Panfil, że to wszystko ogarnęła!
Sie ma!
Widzimy się za rok!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>