Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
IV MIĘDZY - SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI - LOKOMOTYWA  16 listopad 2018 (21:44)
IV MIĘDZY - SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI - LOKOMOTYWA

W tym roku mieliśmy wyjątkową okazję świętować 100-lecie niepodległej Polski obcując z twórczością wspaniałych, polskich poetów. Na finał do Carlow przyjechała rekordowa liczba uczestników, ponad 80 najlepszych recytatorów z całej Irlandii. Nie zabrakło i naszych utalentowanych finalistów. Chociaż konkurencja była ogromna to udało nam się zdobyć miejsce na podium.

Wielkie brawa i gratulacje! dla Marysi Kubiak za zajęcie 3 miejsca (klasy I-II ).
Wielkie brawa i gratulacje! dla wyróżnionych: Vanessy Oleksy (klasy III-IV) i Karola Koszorz ( klasy VII-VIII / gimnazjum).

Gratulujemy i gorąco dziękujemy całej ósemce finalistów: Danielowi, Marysi, Vanessie, Patrycji, Martynie, Oktavii, Carmen i Karolowi za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły, perfekcyjne przygotowanie swoich wystąpień, za zaangażowanie, emocje i oryginalną interpretację utworów, za ruch sceniczny, kostiumy i dekoracje. Było cudnie :)

JESZCZE RAZ WIELKIE BRAWA !!!

Tekst: Joanna Drążewska

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin