Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Mistrzowski turniej. Wygraliśmy!!!  22 luty 2018 (14:28)
Mistrzowski turniej. Wygraliśmy!!!

Halowy turniej piłkarski dla dzieci z roczników 2007/2008 oraz 2009/2010, który odbył się w sobotę 17 lutego 2018 w godz 9:30-14:30 w TALLAGHT LEISURE CENTRE stał się kolejną areną sukcesu naszych młodych sportowców. Do Tallaght zjechały, obok naszej szkoły, profesjonalne polskie szkółki piłkarskie z całej Irlandii; Cork, Wexford, Carlow, Tallaght, Blancherdstown by powalczyć o tytuły najlepszej drużyny, najlepszego zawodnika, bramkarza oraz króla strzelców turnieju. Nasi piłkarze dzielnie rozegrali swoje mecze, zdobywając worek medali.

Najstarszym co prawda zabrakło szczęścia i skuteczności, ale dali z siebie wszystko i ostatecznie zajęli 6 miejsce. Najmłodsi z rocznika 2009/2010 okazali się bezkonkurencyjni i zajęli 1 miejsce, wygrywając wszystkie swoje mecze; z Cork 3:0, Tallaght I 9:3, Tallaght II 3:0. Tytuł najlepszego strzelca przypadł bezkonkurencyjnemu Olafowi Głowackiemu z klasy 2c, Olaf strzelił aż 7 bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Patryk Rękas z klasy 2a, który nie "wpuścił" ani jednej bramki. Według wewnętrznej oceny sztabu szkoleniowego SEN najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju był Jakub Owsianka z klasy 3 be.

Największego figla i psikusa wszystkim profesjonalnym zawodnikom sprawił Tymek Kijak, który zwyciężył w kategorii rzutów karnych. Tymek jako jedyny trafił do siatki. Na trybunach zasiadło wielu kibiców, w tym rodzice naszych sportowych skarbów, którzy dzielnie wspierali piłkarzy. Każdy uczestnik otrzymał poczęstunek i napitek. Uroczysta dekoracja medalowa odbędzie się w najbliższą sobotę w naszej szkole. Podziękowania dla: Sztabu szkoleniowego SEN w składzie trenerskim Tomasz Bastkowski, Adam Narloch, Adam Zdebiak, Dawid Pietrzak, Jan Kozieł, konferansjerka i oprawa muzyczna Justyna Kosmulska, transport Małgorzata Bastkowska, Agata Podedworna.

Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, którzy czynnie włączyli się w transport i kibicowanie. No i oczywiście naszym drogim piłkarzom. Brawo Wy!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

22.12.2018