Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Bal rodziców 2018  12 luty 2018 (15:18)
Bal rodziców 2018

Niech żyje bal, chciałoby się rzec. Niestety wszystko, co piękne kiedyś skończyć się musi. I tak za nami 8 bal dla rodziców i nauczycieli Polskiej Szkoły SEN. W tym roku wyjątkowy, bo tematyczny. Każdy uczestnik miał za zadanie przywdziać kostium z lat 20, 30 - tych. Wszyscy spisali się na medal, koncertowo można powiedzieć. Piórka, cygaretki, pończochy, perły, kapelusze a nawet prawdziwy rewolwer, to tylko niektóre z elementów przebrania naszych balowiczów.

Do tego doliczcie muzykę z epoki, w wykonaniu zespołu The Hunters, wspaniałe przekąski Monika`s Catering i macie pełny obraz wyśmienitego balu. W trakcie imprezy odśpiewaliśmy 100 lat dla naszej ukochanej Pani Małgosi, pożegnaliśmy równie wspaniałą i nieocenioną Anię Zych Jaros, która udaje się do Ojczyzny /będziemy tęsknić!/. Byle do następnego balu!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN