Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Bal biało czarny  06 luty 2018 (18:16)
Bal biało czarny

Tym razem na parkiet wskoczyły klasy drugie i trzecie! Temat niecodzienny, bo jak czarno na białym można zobaczyć właśnie takimi barwami okraszony. Wydawać się mogło, że trudno będzie znaleźć przebranie na czarno-biały bal, nic bardziej mylnego. I tym razem kreatywność uczniów, a przede wszystkim chyba rodziców, nie zawiodła. Fantazyjne stroje w kolorystyce biało-czarnej sprawiały że poczuliśmy się jak na...szachownicy.

W telegraficznym skrócie: mieliśmy zabawę na całego, pląsanie do największych hitów muzyki tanecznej i polskiej, ekstra zabawy taneczne i nie tylko, pod wodzą Pani Justyny, sala przystrojona wspaniałymi dekoracjami przygotowanymi przez Panią Joannę i spółkę. Wszystko to uwiecznił swym aparatem Pan Bartek.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN