Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
WOŚP 2018  08 styczeń 2018 (21:55)
WOŚP 2018

Jedyny taki Finał! Jedyna taka Orkiestra!

W sobotę 13 stycznia 2018 w budynku szkoły irlandzkiej Colaiste Mhuire w godz. 9.00 - 11.00 oraz na sali gimnastycznej na terenach szkolnych (wjazd od Navan Road) w godzinach 14.00 - 18.00, w przeddzień ogólnopolskiego i światowego finału WOŚP 2018, siódmy raz z rzędu gramy w Polskiej Szkole SEN w Dublinie.

Czeka na nas moc atrakcji. Gościć będziemy gwiazdy! Aleksandra Dobę, który ma 72 lata i regularnie pływa kajakiem z Europy do Ameryki (godz. 9.00 - 11.00 szkoła irlandzka), Tomasza Organka i jego ekipę z projektu Organek oraz Budynia i Bajzla z zespołu Babu Król. Będzie bal karnawałowy dla dzieci, tańce i śpiewy na żywo.

Pozostałe atrakcje to kącik artystyczny malucha, pracownia fotograficzna i art - room, malowanie twarzy. Kafejka zaoferuje słodkie wypieki pod kawkę i herbatkę i wiele innych atrakcji.

Licytacja fantastycznych nagród, w tym rejsu żaglówką dla 4 osób po zatoce dublińskiej, to już nasza szkolna WOŚP-owa tradycja.

O 15.00 z kolei szykuje się prawdziwy hit! Bijemy bowiem Rekord Guinnessa na największą liczbę osób z rogiem jednorożca na głowie!

W roku 2018 cały dochód z orkiestry, w tym oczywiście i z naszej szkoły przeznaczony jest „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
I kilka PRÓŚB:

CIASTA - Kochani, jeżeli jesteście mistrzami wypieków, przynieście swoje dzieła w sobotę do SZKOŁY MUZUŁMAŃSKIEJ LUB IRLANDZKIEJ DO GODZINY 13.00.
O UBRANIE NASZYCH UCZNIÓW W CZARNE, SZKOLNE KOSZULKI SEN.
PROSIMY O PRZEKAZANIE DZIECIOM DROBNYCH KWOT PIENIĘDZY. WOLONTARIUSZE NA KRAMACH NIE WYDAJĄ RESZTY!

Widzimy się w sobotę!!!!!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

22.12.2018