Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Wigilia 2017  16 grudzień 2017 (22:11)
Wigilia 2017

Hej Kolęda! Tak należałoby podsumować dzisiejszą sobotę, która upłynęła nam w całości pod znakiem świętowania szkolnej Wigilii. Wielogodzinne przygotowania pyszności świątecznych, wielotygodniowe tworzenie dekoracji, ćwiczenie ról zaowocowało wspaniałą imprezą dla całej szkoły. Zgromadzeni tłumnie na sali gimnastycznej uczniowie i zaproszeni goście, jak co roku przywitani zostali wspaniale udekorowanym stołem, uginającym się pod ciężarem słodkości świątecznych, ściany sali zdobiły dekoracje wykonane przez naszych uczniów podczas zajęć.

No i oczywiście scena – przystrojona wspaniałą scenografią przygotowaną przez Panią Joannę Drążewską i Katarzynę Wołkowycką. Spektakl wigilijny, jak zawsze na najwyższym aktorskim poziomie wykonali uczniowie klas od 4 wzwyż. Oklaski dla Aniołków: Julii, Patrycji, Oli, Oliwii, Martyny i Veroniki. Archanioła Gabriela, w którego wcieliła się Weronika. Górali: Karola, Stasia i Martyny. Trzech Króli: Stasia, Pawła, Kuby.

No i oczywiście Wiktorii i Wiktora, którzy wystąpili jako Maria i Józef. Spektakl nie wieńczył jednak naszej Wigilii, zrobił to występ naszych szanownych młodzieńców, którzy wirtuozersko akustycznie zagrali kilka kolęd i coverów, m.in. zespołu Oasis. A potem było tylko kosztowanie pysznych pyszności, w szczególności barszczu z krokietami ;) Podczas Wigilii można było zaopatrzyć się w polską książkę, w ramach Kiermaszu świątecznego.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

22.12.2018