Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Zaproszenie na Wigilię szkolną  15 grudzień 2017 (11:21)
Zaproszenie na Wigilię szkolną

Serdecznie zapraszamy na uroczystą "Wigilię Szkolną" przed Bożym Narodzeniem - 16 grudnia 2017 - czyli jutro ;) o godzinie 14.30 na sali gimnastycznej - wjazd od Navan Road. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, ciocie, wujków i przyjaciół. Wigilia w całości będzie przygotowana przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli - na stołach znajdziecie na pewno mnóstwo pyszności, dzieci odegrają jasełka. Bądźcie z nami i świętujmy razem Boże Narodzenie 2017.

Serdecznie zapraszamy również wszystkich przyjaciół szkoły na wigilijny kiermasze książki, które odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Polskiej Szkole SEN w Dublinie w budynku irlandzkim - Colaiste Mhuire i szkole muzułmańskiej do godziny 12.00, a później na sali gimnastycznej w godzinach 13.00 - 16.00 . Wystawione zostaną polskie książki - szczególnie polecamy tytuły dla dzieci, doskonały prezent pod choinkę. Serdecznie zapraszamy!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

22.12.2018