Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Kartki dla Bohaterow gotowe !!!  29 listopad 2017 (18:36)
Kartki dla Bohaterow gotowe !!!

Kochani uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły. Bardzo dziękujemy za pełną mobilizację i przygotowanie ponad 200 przepięknych kartek dla polskich Bohaterów!!!
Szczególne podziękowania dla Mai Górskiej, Kacpra Lipińskiego, Natana Olejniczaka oraz Sylweriusza Wilka za przygotowanie bardzo dużej ilości cudnych kartek oraz Mateuszowi Panfilowi za wzruszający list do Bohatera. Gratulujemy kreatywności także rodzinie 1,5 rocznego Mateusza.

Dziękujemy też jednej z babć naszych uczniów, Alinie Procajło, za wiele godzin pracy spędzonych na wklejaniu życzeń i zabezpieczaniu kartek do wysłania.
Właśnie zostały wysłane do głównego sztabu akcji Paczka dla Bohatera w Szczecinie i stamtąd wraz z Waszymi życzeniami trafią do domów naszych weteranów wojennych, którzy walczyli o wolną Polskę.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN