Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2017  13 listopad 2017 (22:15)
Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2017

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy".

Te ważne słowa Józefa Piłsudskiego wypowiedziane o niepodległej Polsce, dźwięcznie brzmią każdemu Polakowi w sercu, szczególnie w taki dzień jak 11 listopada. 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, to rocznica szczególna - dzieli nas równo rok od 100 lecia Polski wolnej, niepodległej.

Czas to ważny, dlatego w naszej szkole świętowanie rownież było na najwyższym poziomie. Biel i czerwień - wszędzie. Dosłownie, w ubraniach, w dekoracjach, w sercach uczniów i nauczycieli. W tym roku wyjątkowo spektakl niepodległościowy odbył się na hali sportowej, tak by wszyscy uczniowie mogli go obejrzeć wspólnie i w tym samym czasie.

Byśmy mogli poczuć wspaniałość i magię tego dnia. Powiewały flagi, były pieśni patriotyczne, było podniośle. Spektakl wyreżyserowała i dekoracje przygotowała nieoceniona Joanna Drążewska.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN