Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
Szkolenia, Wizytacje, Halloween   30 paĽdziernik 2017 (19:07)
Szkolenia, Wizytacje, Halloween

Ostatnia sobota października była niezwykle pracowitym dniem. Poza naszymi cosobotnimi obowiązkami mieliśmy bowiem dwudniowe szkolenie dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Szkolenie dotyczące metod aktywizacyjnych i nowoczesnych form nauczania prowadziła nasza nieoceniona Lucyna Bzowska – trenerka ODN SWP. W programie szkolenia znalazło się wiele zabaw, które mają na celu zaktywizować uczniów, ćwiczyć umiejętności komunikacyjne, budować motywacje wewnętrzne uczniów.

Uczestnicy poznali również zabawy ruchowe, rytmiczne i twórcze, podnoszące nastrój w grupie i integrujące klasę. Pani Lucyna w trakcie całej soboty odwiedziła wiele klas, przyglądała się uczniom i nauczycielom, doradzała, ale przede wszystkim chwaliła, gdyż nasza szkoła wiernie i wytrwale wciela wszystkie nauki dotyczące nowoczesnego i aktywnego nauczania. Pomiędzy tymi niezwykle inspirującymi lekcjami i szkoleniami, udało nam się również wychwycić kilkoro uczniów przebranych w fantazyjne stroje, co zwiastuje nadchodzące Halloween.

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN