Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
III edycja Akademii Polonijnych Doradców Metodycznych  18 sierpień 2017 (13:46)
III edycja Akademii Polonijnych Doradców Metodycznych

16 sierpnia ruszyła w Ostródzie III edycja Akademii Polonijnych Doradców Metodycznych, która jest jednym z elementów cyklu budowania sieci Lokalnych Ośrodków Metodycznych. Polska Szkoła Sen, a dokładnie nasi przedstawiciele Alina Godlewska i Tomasz Bastkowski, bardzo aktywnie uczestniczą w szkoleniu, które ma na celu nawiązanie kontaktów z nauczycielami z wielu krajów, wymianę doświadczeń, naukę pracy metodą projektu, poznanie zakresu programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Rodzina Polonijna”.

Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi. Prowadzący kierują się zasadą przyjętą w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli SWP, że każde warsztaty dostarczają nową wiedzę.

Dowodem niech będą zdjęcia ze szkolenia medialnego w TVPolonia z Panią Dyrektor redaktor naczelną Magdaleną Tadeusiak-Mikołajczak, kierownikiem redakcji Bogumiłem Rawiczem i sekretarzem redakcji Moniką Adamkiewicz.
A wszystko to po to, by nasza szkoła funkcjonowała jeszcze lepiej a dzieciaki miały najlepszych nauczycieli na świecie!

Komentowanie wyłączone!
OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN