Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin

Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
rekrutacja  odsłon: 35933
5 kroków rekrutacji SEN

1. Krok pierwszy. Dowiedz się o nas. O naszej szkole, naszej wizji i filozofii. Skąd? Przeczytaj uważnie i obejrzyj naszą stronę internetową. Spytaj znajomych, przyjaciół i naszych oponentów. Jeśli dalej chcesz się do nas przyłączyć przejdź do kroku drugiego.

2. Krok drugi. Przyjdź do nas na Navan Road Dublin 7 lub zadzwoń do nas pod 0879525462 lub napisz maila pod tomasz.bastkowski@szkolasen.com. Zawsze czekamy, zawsze odbieramy, zawsze oddzwaniamy i zawsze odpisujemy.

3. Krok trzeci wypełnij kwestionariusz w sekretariacie lub on line na stronie szkoły. Odwagi! To tylko 1 kartka lub 2 strony jak kto woli.

» Pobierz kwestionariusz 2017/2018 (PDF)

» Pobierz kwestionariusz 2017/2018 (DOC)

» Enrolment form 2017/2018 (PDF)

» Enrolment form 2017/2018 (DOC)

4. Krok czwarty. Odwiedź nas w naszej szkole. Dostarcz dokumenty wyszczególnione na kwestionariuszu i ureguluj kwotę wpisowego. Tylko lub aż 50 euro. Wpisowe można przekazać w sekretariacie lub bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. Jako opis transakcji wpisz tylko nazwisko naszego nowego ucznia.

Numer konta i dane bankowe

Polish Teachers Association
Bank AIB

National Sort Code: 93 33 17
Account Number: 52623014

IBAN: IE12AIBK93331752623014
BIK/SWIFT CODE: AIBKIE2D

5. Krok piąty. Dołącz do nas jak najszybciej na lekcjach i zajęciach dla dzieci i dla dorosłych, na boiskach, deskach teatralnych, scenach tanecznych i wokalnych oraz tam gdzie jesteśmy czyli dosłownie wszędzie! Czekamy na Ciebie. Tylko pamiętaj! SEN się spełnia, a my nie chcemy się budzić!

OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Najnowsze video szkoły SEN

.