Polska Szkola w Dublinie
polska szkola w dublinie
Polska szkola Dublin



                        
Nauka
Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem.
Steve Jobs - miliarder, wizjoner, geniusz
»  więcej
Sport
Nie mam nastroju na emeryturę. Ona jest dla młodych ludzi.
Alex Ferguson - legendarny trener Manchester United
»  więcej
Sztuka
Literatura to najprzyjemniejszy sposób ignorowania życia.
Fernando Pessoa - portugalski poeta i pisarz
»  więcej
Kultura
Europa potrzebuje więcej takich krajów jak Polska.
Bono, wokalista U2, Dublińczyk
»  więcej
Kadra  odsłon: 89663
ZARZĄD SEN

mgr Michał Kaliski
prezes
michal.kaliski@szkolasen.com


mgr Rafał Gruszczyński
vice prezes, w.f.
rafal.gruszczynski@szkolasen.com
Grzegorz Zober
sekretarz, skarbnik
grzegorz.zober@szkolasen.com


DYREKCJA I MANAGMENT

mgr Tomasz Bastkowski
Dyrektor, klasa 1 LO, nauczyciel religii, piłka nożna, teatr
tomasz.bastkowski@szkolasen.com


mgr Agnieszka Matys
Wicedyrektor szkoły, język angielski dla rodziców, język polski jako obcy, klasa II gimnazjum,
agnieszka.matys@szkolasen.com
mgr Alina Godlewska
Manager nauczania zintegrowanego, klasa O senior "U"
alina.godlewska@szkolasen.com


mgr Joanna Prusak
Manager ds. marketingu, historia, grafik i fotograf szkolny, gazetka szkolna
joanna.prusak@szkolasen.com
mgr inż. Agnieszka Przybyciel-Koszorz
Manager przedszkola, 4-latki
agnieszka.przybyciel-koszorz@szkolasen.com


mgr Anna Zych - Jaros
Koordynator do zadań specjalnych
anna.zychjaros@szkolasen.com
mgr Joanna Drążewska
Dyrektor Estrady SEN, taniec
joanna.drazewska@szkolasen.com


mgr Marianna Brzozowska
Język polski
marianna.brzozowska@szkolasen.com
Małgorzata Pawlak
sekretariat
malgorzata.pawlak@szkolasen.com


PRZEDSZKOLE

mgr Katarzyna Dziewa
Przedszkole 3-latki
katarzyna.dziewa@szkolasen.com
mgr Monika Ciołek
Przedszkole 3-latki
monika.ciolek@szkolasen.com


mgr Marzena Jarosz
Przedszkole 3-latki, rysunek, malarstwo, sztuka, rzeźba
marzena.jarosz@szkolasen.com
mgr Monika Balejko
Przedszkole 4-latki
monika.balejko@szkolasen.com


  
  
mgr Emilia Zalaś
Przedszkole 4-latki
emilia.zalas@szkolasen.com




JUNIOR I SENIOR


mgr Aleksandra Mosiądz
Logopeda, Klasa 0 junior "A"
aleksandra.mosiadz@szkolasen.com
mgr Aleksandra Kalksztejn-Rybicka
Klasa 0 junior "E"
aleksandra.kalksztejn-rybicka@szkolasen.com




mgr Aleksandra Strzyżewska
Klasa 0 junior "O"
aleksandra.perzynska@szkolasen.com
mgr Aneta Zawacka Uveges
Klasa 0 senior "A"
aneta.zawackauveges@szkolasen.com


  
mgr Urszula Sawicka
urszula.sawicka@szkolasen.com
mgr Irena Powęska
Klasa 0 senior "I"
irena.poweska@szkolasen.com



NAUCZANIE ZINTEGROWANE KLASA 1 - 3




mgr Dorota Kieliszczyk
Klasa 1 "A" 
dorota.kieliszczyk@szkolasen.com
mgr Magdalena Sochaj
Klasa 1 "E"
magdalena.sochaj@szkolasen.com


mgr Joanna Kotowska
Klasa 1 "O"
joanna.kotowska@szkolasen.com
mgr Katarzyna Wezner
Klasa 1 "U"
katarzyna.wezner@szkolasen.com




mgr Małgorzata Borkowska
Klasa 2 "A", malarstwo i rysunek
malgorzata.borkowska@szkolasen.com
mgr Dorota Rabczak-Bała
Klasa 2 "B"
dorota.rabczak-bala@szkolasen.com





mgr Ewelina Matusiak
Klasa 2 "C"
ewelina.matusiak@szkolasen.com
mgr Joanna Konstantynowicz
Klasa 2 "D"
joanna.konstantynowicz@szkolasen.com


mgr Monika Borówka
Klasa 3 "A"
monika.borowka@szkolasen.com
mgr Weronika Butrym-Nikadon
Klasa 3 "BE"
weronika.butrym@szkolasen.com


mgr Agnieszka Brychcy
Klasa 3 "D"
agnieszka.brychcy@szkolasen.com
mgr Klaudyna Woszczak
Klasa 3 "F"
klaudyna.woszczak@szkolasen.com


KLASY 4-6, GIMNAZJUM, LICEUM




mgr Piotr Pietrasiewicz
Język polski, klasa 5 i 7 "C"
piotr.pietrasiewicz@szkolasen.com
mgr Agnieszka Kaliska
Język polski, biblioteka, klasa 6 i 7 "A"
agnieszka.kaliska@szkolasen.com


mgr Izabela Bochniarz
Logopedia, język polski, klasa 4 "D" i 5
izabela.bochniarz@szkolasen.com
mgr Laura Barszczewicz
Język polski, Klasa 4 "A" i 4 "B"
laura.barszczewicz@szkolasen.com


mgr Marta Stachowiak
Język polski, klasa 4 "C" i 2 LO
marta.stachowiak@szkolasen.com




NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI


 
 
mgr Rafał Ickiewicz
Historia
rafal.ickiewicz@szkolasen.com
mgr Jakub Konieczny
Geografia
jakub.konieczny@szkolasen.com


 

mgr Katarzyna Szyba
Geografia
katarzyna.szyba@szkolasen.com
mgr Tomasz Kostrzewa
Matematyka, informatyka
tomasz.kostrzewa@szkolasen.com


mgr Dominik Merkun
Matematyka, piłka nożna
dominik.merkun@szkolasen.com
mgr Joanna Sobierska
Matematyka, język angielski
joanna.sobierska@szkolasen.com


mgr Justyna Kosmulska
Teatr, muzyka
justyna.kosmulska@szkolasen.com
mgr Katarzyna Zakopiec
Język angielski
katarzyna.zakopiec@szkolasen.com



mgr Katarzyna Sowińska
Psycholog
katarzyna.sowinska@szkolasen.com
Dawid Pietrzak
Trener piłki nożnej


Krzysztof Pawłowski
Trener pływania
mgr Małgorzata Stencel
malgorzata.stencel@szkolasen.com





OSTATNIO DODANE ZDJĘCIAZOBACZ WIĘCEJ >>
Polska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - DublinPolska Szkoła SEN - Dublin

Nadchodzące wydarzenia
Najnowsze video szkoły SEN









.